Sinema Manşet

Bu hafta sinemasaverleri 8 yeni film bekliyor. Hafta sonu keyifle izleyebileceğiniz yerli ve yabancı filmler…

ALİTA: SAVAŞ MELEĞİ

Yönetmen koltuğunda “Desperado”, “Sin City” ve “Bir zamanlar Meksika’da” gibi filmleriyle tanınan Robert Rodriguez’in oturduğu “Alita: Savaş Meleği” izleyici ile buluşacak..

Alita: Savaş Meleği

GÖÇ MEVSİMİ

Göç Mevsimi

Carmina Martinez, Jose Acosta, Natalia Reyes, Jhon Narvaez ve Greider Meza’nın rol aldığı “Göç Mevsimi”ni 2016 yılında “Yabancı Dilde En İyi Film” kategorisinde Oscar adayı olan “Yılanın Kucağında” filminin yönetmeni Ciro Guerra ile yapımcı Cristina Gallego yönetti.

VAN GOGH: SONSUZLUĞUN KAPISINDA

Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında

Julian Schnabel’in yönetmen koltuğuna oturduğu “Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında”, ünlü ressam Vincent van Gogh’un Arles’teki son zamanlarına ve sanatçının bilinmeyenlerine ışık tutacak.

BİR AŞK İKİ HAYAT

Bir Aşk İki Hayat

Yönetmenliğini Ali Bilgin’in üstlendiği “Bir Aşk İki Hayat”ın başrollerini Engin Akyürek ve Bergüzar Korel paylaşıyor.

HEP YEK: 3

Hep Yek 3

Gökhan Yıkılkan, Ulaş Torun, Ali Sürmeli, Yıldırım Memişoğlu ve Mahmut Tuncer’in rol aldığı Özgür Bakar yönetmenliğindeki devam filmi “Hep Yek 3″te; Altan ile Gürkan ikilisinin maceraları kaldığı yerden devam edecek.

ASTERİKS: SİHİRLİ İKSİRİN SIRRI

Asteriks Sihirli İksirin Sırrı

Alexandre Astier ve Louis Clichy’in birlikte yönettiği animasyon filmi “Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı”, Asteriks ve Oburix’in, sihirli iksirin tarifini miras bırakacağı yetkin bir büyücü arayışında olan Büyüfix’e eşlik etmelerini anlatıyor.

ŞEYTANIN BÜYÜSÜ

Şeytanın Büyüsü

Bidisha Chowdhury’un yönettiği korku filmi “Şeytanın Büyüsü”nde Jill Evyn, Lane Townsend, Jeremy Steven Walker ve Emily Claeys oynuyor.

COOL ÇOCUKLAR KAMPTA

Cool Çocuklar Kampta

Lisa Arnold yönetmenliğindeki “Cool Çocuklar Kampta”, utangaç bir gencin gittiği yaz kampında kabuğundan çıkarak yeni maceralara atılışını konu ediniyor.