Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Dört Günlük Bir Şey” adlı parçasını seslendiren Hakan Bahar’ın klibi 1 Nisan’da netd YouTube kanalı üzerinden yayınlandı.Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Dört Günlük Bir Şey” adlı parçasını seslendiren Hakan Bahar’ın klibi 1 Nisan’da netd YouTube kanalı üzerinden yayınlandı.

Hakan Bahar yani “Türkiye’nin yeni Zeki Müren’i”, aslında moda editörü ancak dünyaca ünlü moda tasarımcısı Hakan Yıldırım’ın bir defilesinde şovun bir parçası olarak şarkı söylemesiyle sahne almaya başlıyor. Çocukken aldığı şan derslerinin de sesinin profesyonelliğine yansıyan Hakan Bahar aynı zaman TRT Korosu’nun da bir üyesi.

İstanbul Gazinosu’nun assolisti Bahar’ı dinlemek için herkes yer kapmaya devam ederken, Zeki Müren’in izinden giderek, kıyafetleri ve sahnesiyle herkesi mest etmeye yetiyor. Oldukça iyi bir koleksiyoner, moda editörü olan Hakan Bahar’ın klibinde giydiği tüm kıyafetler Hakan Yıldırım’ın tasarımı. Klipte Galata Köprüsü’nde, Eminönü’de yürüyen İstanbul aşığı, tutkunu Hakan Bahar’ı görüyoruz.

Hakan Bahar’ın giydiği, kendi tasarımı olan kostümlerin her biri nadide bir parça…

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
Lütfen adınızı giriniz.