Dilhan Şeşen

Dilhan Şeşen, amcası İlhan Şeşen’in albümü “Hediyem” için yapılan tribute albümünden “Sıcaklardandır” şarkısını seslendirdi ve Can Özen yönetmenliğinde renkli bir klip çekti.

Dilhan Şeşen hem genlerinden gelen güzel sesiyle, hem ışıltısıyla, hem de genç enerjisiyle son zamanlarda en ilgi gören isimlerden biri. Şeşen ailesinin göz bebeği Dilhan, sağlam adımlarla ilerlerken sesi ve tarzıyla “Üçüncü Yeniler”e yeni bir soluk oldu. Diğer yandan babası Burhan Şeşen’in sahnelerine de konuk oluyor ve tatlı bir ambiyans yaratıyorlar. Görünen o ki, bu yıl Dilhan Şeşen’i sahnelerde daha sık göreceğiz.

“Sıcaklardandır” şarkısının düzenlemesi ise Onur Güney Kumaş ve Alper Vural’a ait. İlhan Şeşen’in güzel yorumundan sonra Dilhan şarkıya yeni bir anlam katarken, yapılan düzenleme şarkıyı günümüze modernize eden başarılı bir kayda sahip. Klip ise muhteşem bir prodüksiyon ve arka planda animasyon çalışmalarıyla zenginleşen bir kurguya sahip. Kurguda Yiğit Akbıyık, animasyon çalışmalarında Emre Toplu, renk ve düzenlemede Emrah Tekin yer alıyor. Visual fx tekniği ile kaydedilen klip, Can Özen’in son zamanlarda yaptığı güzel işlerin yanı sıra bambaşka bir etkiye sahip.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
Lütfen adınızı giriniz.