Netflix

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile- 3 Mayıs

Filmde Ted Bundy’nin işlediği suçların öyküsü, uzun süre kız arkadaşı olan ve yıllar boyunca onun hakkındaki gerçeğe inanmayı reddeden Liz’in bakış açısından anlatılıyor.

Lucifer 4. Sezon- 8 Mayıs

Chloe’nin onun şeytan suratını görmesinin sonuçlarıyla sarsılan Lucifer’ı yeni bir zorluk bekliyor: İlk günahkâr olan Havva geri döndü. Uzun yıllar önce Lucifer’a uyup cennetten kovulduğu için intikam almak mı istiyor? Yoksa bambaşka bir şeyin peşinde mi?

The Society 1. Sezon- 10 Mayıs

Zengin bir kasabadaki diğer herkes gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunda West Ham’in genç sakinleri hayatta kalmak için kendi topluluklarını kuracaklardır.

The Rain 2. Sezon- 17 Mayıs

Karantina bölgesinde sıkışıp kalan Simone ve arkadaşları, Rasmus’un taşıdığı virüs onu ve insanlığın geri kalanını öldürmeden önce bir tedavi bulmalıdır.

See You Yesterday- 17 Mayıs

İki dâhi genç, geçmişe gidip bir trajediyi önleyebilmek amacıyla evde yaptıkları zaman makinesini mükemmelleştirmeye çabalar.

What/If 1. Sezon- 24 Mayıs

Renée Zellweger başrollü antoloji dizisinin ilk sezonunda, yeni evli meteliksiz bir çiftin gizemli bir kadın bağışçının yaptığı kârlı ancak ahlaki açıdan kuşkulu teklifi kabul etmesiyle olaylar gelişir.

The Perfection- 24 Mayıs

Sürükleyici gerilim filminde, sorunlu bir müzik dehası, eski okulunun yeni yıldız öğrencisiyle bir araya gelmesiyle birlikte şoke edici olaylar meydana gelmeye başlar.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
Lütfen adınızı giriniz.