Karma Türkiye olarak BAU Radyo iş birliği ile düzenlediğimiz Akustik Performans 2019 yarışmasının kazananı belli oldu!

‘Sen De Müziğini Paylaş’ sloganıyla yola çıktığımız yarışmada, öncelikle özçekim videoları tarafımıza gönderildi ve 50 video %40 jüri kararı %60 halk oylamasıyla elendi ve beş isim belirlendi. Ardından bu beş isim için BAU Beşiktaş kampüsünde Karma Türkiye ve BAU Radyo desteğiyle akustik performans videolar çekildi. 5 isim tekrar halk oylamasına sunuldu ve 41.221 oylama sonucunda kazanan isim muhteşem performansıyla Yusuf Kip oldu.

Oylama sonucunda az bir farkla ikinci isim ise Can Yılmaz’dı. Arif Sözen, Oğulcan Kibar ve Furkan Keskin de en sevilen ilk beş performans arasındaydı.

Jüride yer alan isimler ise Caz Akademisi Direktörü Yeşim Pekiner ve BAU İdea Direktörü Aslıhan Umar’dı.

Yusuf Kip – Din Don

Can Yılmaz – Sonsuza Dek

17 Haziran 12.00’da gerçekleştirilen ödül töreniyle güzel performanslar taçlandırıldı. Ödül töreninin ardından BAU Radyo ve Karma Türkiye eşliğinde, Can Yılmaz ve Yusuf Kip’in de katıldığı bir canlı yayın gerçekleşti. Ödül töreninde ise ödülleri Yusuf Kip’e Ceyhun Yılmaz, Can Yılmaz’a BAU Öğrenci Dekanı Pervin Merdan takdim etti.

Yarışma boyunca sıkı bir çalışma içerisinde olan Karma Türkiye ekibimize ve BAU Radyo ekibine teşekkür ediyoruz! Özellikle BAU Danışmanı Mehmet Güler, BAU Radyo Direktörü Tansu Alparslan, Karma Türkiye çalışanları Ardıl İlgin ve Aygün Akdağ’a emeklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
Lütfen adınızı giriniz.